fbpx

Nowe mieszkania już w sprzedaży!

Dlaczego warto?

Ikona

Szkoła

Bezpośrednie sąsiedztwo szkoły podstawowej

Ikona

Szybki dojazd

30 min szynobusem do centrum Poznania

Ikona

Centrum miasta

10 min drogi pieszo do Rynku

Ikona

Komórka lokatorska

Dodatkowa przestrzeń magazynowa

Ikona

Nowoczesna architektura

Nieregularny układ okien wyróżnia budynek spośród innych

Ikona

Ogród

Do mieszkań parterowych przynależny jest ogród

Ikona

Balkon

Do mieszkań na piętrze przynależne są balkony

Ikona

Jasne mieszkania

Duże okna sprawiają, że do mieszkania dociera dużo światła

Ikona

Przestrzeń

Układ pomieszczeń przygotowany tak, aby pokoje były jak największe

Sercu Murowanej

Murowana Goślina to miasto leżące 20 km na północ od Poznania. Gmina jest nowoczesna i nastawiona na turystykę oraz komfortowy wypoczynek. Krajobraz znajdujący się na terenie Murowanej Gośliny urozmaicają liczne szlaki piesze i rowerowe, które liczą ponad 500 km. Dużą rolę odgrywa znajdujący się tam również Park Krajobrazowy „Puszcza Zielonka”, który zachęca do pieszych wędrówek.
Wiosenną porą pięknymi, białymi kwiatami zachwyca znajdujący się w Starczanowie Rezerwat Śnieżycy Górskiej „Śnieżycowy Jar”. W Kamińsku, Wojnówku oraz Okońcu znajdzie się wiele atrakcji dla miłośników kąpieli i sportów wodnych.

Murowana Goślina nastawiona jest również na inwestycje i rozwój gminy, to nowoczesna i atrakcyjna miejscowość, posiadająca walory przyrodnicze jak i mieszkaniowe. Miasto dysponuje bogatą siecią placówek: 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja, Zespół Szkół, w którego skład wchodzą technikum i szkoła zawodowa.

Murowana Goślina to miejsce, w którym organizowane są często wydarzenia kulturowe i sportowe. Wśród nich jest m. in. widowisko historyczne „Największy w Wielkopolsce Jarmark św. Jakuba”. Corocznie organizowane są również m.in. imprezy biegowe oraz maratony rowerowe, które zachęcają do udziału setki uczestników z całej Polski.
Gmina posiada również dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną autobusową oraz kolejową. Dojazd do Poznania nowoczesnym szynobusem zajmuje tylko około 30 minut.